loadingimg

Wczytuję dane...
  • Zarejestruj się

O nas

Mariusz

Pierwszy zbiór monet otrzymał jako kilkunastoletni chłopiec od dziadka - numizmatycznego kolekcjonera. Stopniowo poszerzał swój zbiór ze szczególnym uwzględnieniem przedwojennych monet polskich oraz monet zakonu krzyżackiego. Z biegiem lat pasja przekształciła się w czynną działalność numizmatyczną, której efektem jest między innymi sklep internetowy krasowiak.pl. Mariusz jest odpowiedzialny za wycenę oraz zakup monet, doradztwo numizmatyczne oraz ustalanie i koordynowanie działań zmierzających do rozwoju naszej działalności numizmatycznej.

Ukończył studia magisterskie z zakresu marketingu małych przedsiębiorstw. Posiada dyplom specjalisty ds. sztuki i rynku antykwarycznego. Pasjonuje się historią Polski, uwielbia podróże oraz jazdę rowerem.

Chcesz sprzedać, kupić, wycenić monetę? Potrzebujesz porady numizmatycznej?
Zadzwoń lub napisz:
Mariusz - (+48) 608-806-853 mariusz@krasowiak.pl


Agnieszka

Do 2006 roku nie odróżniała denara od dukata. Pierwszy kontakt z monetą kolekcjonerską miała dzięki przyszłemu mężowi, który z pasją opowiadał o mnogości odmian trojaków Zygmunta III Wazy. Agnieszka jest odpowiedzialna za obsługę Państwa zamówień, grafikę sklepu oraz zdjęcia monet, prowadzi także księgowość firmy.

Z zawodu oraz z zamiłowania magister chemii stosowanej i licencjat syntezy chemicznej. Posiada dyplom specjalisty ds. zarządzania projektami. Pasjonatka Tatr i Podhala, Renaty Przemyk i wszystkiego, co zawiera czekoladę.

Masz pytanie dotyczące złożonego zamówienia? Chciałbyś odroczyć termin zapłaty?
Zadzwoń lub napisz:
Agnieszka - (+48) 530-771-231 agnieszka@krasowiak.pl


Młode Pokolenie Numizmatyków

Mając do wyboru - 2 złote GN lub brakteat Leszka Białego, wybiera póki co to pierwsze. Z zapałem dziurawi holdery, sprawdzając, ile truskawek da się przez nie przecisnąć. Mimo tego nie tracimy nadziei, że pewnego dnia podejdzie do naszego rodzinnego hobby nieco bardziej profesjonalnie :)