loadingimg

Wczytuję dane...
  • Zarejestruj się

Regulamin

1) Sprzedaż na stronie www.krasowiak.pl prowadzona jest przez firmę EMPORIUM Mariusz Krasowiak, NIP: 777-246-88-01, REGON: 302182266, zwaną dalej "Sprzedającym".

2) Siedziba firmy mieści się w Komornikach, przy ulicy ul. Widokowej 35/1. Firma nie prowadzi sklepu stacjonarnego.

Kontakt z firmą:

tel. 608-806-853

e-mail: kolekcjoner.monet@gmail.com

3) Zakup przedmiotów w sklepie internetowym dostępnym pod adresem www.krasowiak.pl jest równoznaczny z akceptacją niniejszego Regulaminu. W przypadku naruszenia zasad Regulaminu firma EMPORIUM Mariusz Krasowiak ma prawo unieważnić złożone zamówienie.

4) Zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego dostępnego na stronie www.krasowiak.pl przyjmowane są 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Warunkiem realizacji zamówienia jest udostępnienie Sprzedającemu pełnych, poprawnych danych osobowych oraz teleadresowych Kupującego oraz wybór formy płatności. Firma EMPORIUM Mariusz Krasowiak nie ponosi konsekwencji w przypadku podania przez Kupującego niepełnych lub błędnych danych osobowych/teleadresowych.

5) Sposób i termin dostawy. Sprzedający określa możliwe opcje przekazania towaru, spośród których Kupujący wybiera najdogodniejszą dla siebie. W przypadku przedpłaty na konto zamówienia wysyłane są w ciągu 72 godzin od zaksięgowania wpłaty (koszty przedmiotu + koszty wysyłki) na naszym rachunku bankowym. W przypadku wyboru opcji „za pobraniem” zamówienia wysyłamy w ciągu 72 godzin od przekazania nam informacji o wybranym sposobie dostawy. Odbiór osobisty w siedzibie firmy EMPORIUM Mariusz Krasowiak (adres – patrz punkt 2.) jest bezpłatny; w celu skorzystania z tej opcji prosimy o wcześniejszy kontakt e-mailowy lub telefoniczny. Informujemy, że w siedzibie naszej firmy istnieje możliwość płatności wyłącznie gotówką.

Dane do przelewu:

ALIOR BANK 70 2490 0005 0000 4530 8100 1679

EMPORIUM Mariusz Krasowiak

Widokowa 35/1

62-052 Komorniki

Firma EMPORIUM Mariusz Krasowiak nie odpowiada za czas doręczenia przesyłki przez Pocztę Polską.

6) Do każdego zamówienia dołączony zostanie rachunek lub faktura VAT/VAT marża.

7) Koszt dostawy. Wysyłka towarów możliwa jest za pośrednictwem Poczty Polskiej.  Kupujący, wybierając odpowiadający mu sposób dostawy, pokrywa określony dla niej koszt.  Zasady wysyłki za granicę przedstawione zostały w punkcie 11. niniejszego Regulaminu.

8) Zwrot towaru. Zgodnie z ustawą z o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 konsument może odstąpić od umowy bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w ciągu 14 dni od dnia wydania rzeczy. Zgodnie z treścią ustawy „Za konsumenta uważa się osobę, która zawiera umowę z przedsiębiorcą w celu bezpośrednio nie związanym z działalnością gospodarczą”. Prawo to nie dotyczy przedmiotów nabytych w drodze licytacji.

W przypadku skorzystania z powyższego prawa, nabyty przedmiot należy zwrócić niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Zwracany przedmiot musi być w stanie niezmienionym. Firma EMPORIUM Mariusz Krasowiak przekaże konsumentowi kwotę, za którą nabył zwracany przedmiot wraz z kosztami wysyłki, w ciągu 7 dni od otrzymania powyższego przedmiotu. Zwrot zostanie wykonany w sposób wybrany przez konsumenta w oświadczeniu (przelewem bankowym na wskazany numer rachunku lub przekazem pocztowym na wskazany adres).

9) Reklamacja. W przypadku, gdy Kupujący uzna, że otrzymany produkt jest niezgodny z umową, ma prawo do jego reklamacji. W tym celu reklamowany produkt należy przesłać Pocztą Polską, listem poleconym lub paczką, na adres:

EMPORIUM Mariusz Krasowiak

Widokowa 35/1

62-052 Komorniki

Do przesyłki należy dołączyć dowód zakupu towaru oraz opis niezgodności towaru z umową. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru. W przypadku uznania reklamacji, Kupującemu zwracany jest koszt towaru oraz koszty przesyłki. W przypadku, gdy reklamacja jest bezzasadna, przedmiot zostanie odesłany Kupującemu na jego koszt. Zasady te są regulowane przez przepisy ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego Dz. U. Nr 141, poz. 1176, ze zm.

10) Zwroty i przesyłki wysyłane na koszt firmy EMPORIUM Mariusz Krasowiak nie będą odbierane, chyba że wcześniej ustalono inaczej.

11) Wysyłka za granicę. Firma EMPORIUM Mariusz Krasowiak nie wysyła za granicę zabytkowych numizmatów o wartości wyższej niż 16000 PLN. W pozostałych przypadkach wymagana jest przedpłata na konto, a koszt i sposób wysyłki ustalany jest indywidualnie – skontaktuj się z nami przed dokonaniem zakupu.

We do not ship items abroad, if their value exceeds PLN 16000. In other cases we expect prepayment; the cost and type of shipment will be determined individually – please contact us before making purchase.

Wir schicken ins Ausland keine Gegenstande mit dem Wert von uber PLN 16000. In anderen Fallen ist eine Vorauszahlung auf das Konto erforderlich und die Kosten und die Methode der Verstand wird individuell bestimmt – setzen Sie sich bitte mit uns vor dem Einkauf.

12) Firma EMPORIUM Mariusz Krasowiak życzy Państwu radości i satysfakcji z zakupionych u nas przedmiotów!